Приватний виконавець
Дмитро Ляпін
Примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб)

Ляпін Дмитро Валентинович, приватний виконавець

Загальний професійний стаж більше 17 років.

Основний напрямок професійної діяльності: судовий процес (господарський, цивільний, адміністративний), виконавче провадження, нерухомість, будівництво

1998 – 2001 рік – помічник юриста, юрисконсульт в приватних компаніях

З вересня 2001 року – приватний юрист (провадив діяльність в статусі ФОП)

З березня 2006- листопад 2008 року начальних юридичного Департаменту крупної будівельної компанії

З 2009 року по 2017 рок – адвокат (індивідуальна практика)

З вересня 2017 року – приватний виконавець виконавчого округу міста Києва, заступник Голови Ради приватних виконавців м. КиєваВитяг з Єдиного реєстру приватних виконавців України

Свідоцтво адвоката № 3962/10 від 29.04.2009 року

Свидетельство адвоката Дмитрия Ляпина

Закінчив Одеський державний університет внутрішніх справ на відмінно захистивши магістерську роботу на тему “Виконання судових рішень в Україні”.

Діяльність з примусового виконання рішень розпочав у 2009 році на посаді державного виконавця відділу державної виконавчої служби Іллічівського міського управління юстиції Одеської області. Пізніше отримав підвищення до старшого, а згодом, став головним державним виконавцем цього відділу.

З метою продовження наукової діяльності, для отримання нового досвіду, перейшов до приватного сектору на посаду головного юрисконсульта Південного центру зі стягнення боргів одного з найбільших комерційних банків України, що входить до складу однієї з найпотужніших світових фінансових груп. Після чого, за рік, повернувся до служби в органах ДВС.

Згодом перейшов на посаду старшого державного виконавця до відділу примусового виконання управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області. А невдовзі – до управління державної виконавчої служби.

З 2016 до 2017 року працював у Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області.

Має числені відзнаки та заохочення, є автором кількох наукових робіт.

ВІДГУКИ

 

Зверталися для відкриття виконавчого провадження. Все було чітко та швидко. Дмитр

25.04.2018  Добавил  Юрій


Зверталися для відкриття виконавчого провадження. Все було чітко та швидко. Дмитро Валентинович справжній професіонал своєї справи.


Неоднократно сотрудничал с Ляпиным Д.В. по разным проектам. Хочу отметить его высо

12.10.2015  Добавил  Мозоль Евгений Петрович, топ-менеджер в группе компаний г. Киев (девелопмент и строительство)


Неоднократно сотрудничал с Ляпиным Д.В. по разным проектам. Хочу отметить его высокие профессиональные качества, ответственный подход и надежность.
У нас работает собственный юридический департамент. Поэтому привлечение внешних юристов, прежде всего, связано с высокой сложностью вопросов, с которыми департамент не может справиться самостоятельно.
Последнее обращение к адвокату Ляпину Д.В. было связано с оформлением прав собственности по проблемному объекту недвижимости.
С поставленной задачей Дмитрий справился отлично! Было найдено наиболее оптимальное решение проблемы, в минимальные сроки получен позитивный результат.


Профессиональная работа! Обратился к Дмитрию Валентиновичу за помощью с проблемн

05.08.2015  Добавил  Виктор


Профессиональная работа! Обратился к Дмитрию Валентиновичу за помощью с проблемным узакониванием самостроя. Помог решить вопрос и даже очень быстро. Благодарю.


Адвокат Дмитрий Ляпин , USA 5.0 5.0 3 3 Зверталися для відкриття виконавчого провадження. Все було чітко та швидко. Дмитро Валентинович с

Оставить отзыв
Написать отзыв
Обязательные поля отмечены *


+38 (067) 234-56-71
+38 (044) 594-80-87
01001 м. Київ,
вул. Михайла Грушевського, 10,
цокольний поверх
Замовити дзвінок
Маєте питання щодо виконання рішення?
Зв’яжиться з нами та отримайте відповідь.
Ви можете залишити заявку в будь-який час доби,
виконавець зв'яжеться з Вами з початком робочого дня.
×