Приватний виконавець
Дмитро Ляпін
Примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб)

Приватні виконавці України відвідали Німеччину з навчальним візитом

         Приватні виконавці з різних регіонів України з 11 по 15 грудня 2017 року відвідали Німеччину з Навчальним візитом.
Крім того, у складі делегації був присутній Директор Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України.

          Даний візит було організовано Німецьким Фондом міжнародного правового співробітництва з.т. (ІРЦ) за підтримки Міністерства юстиції України.
Під час візиту приватні виконавці мали можливість ознайомитися з системою виконання судових рішень Федеративної Республіки Німеччини, безпосередньо поспілкуватися з судовими виконавцями, відвідати суди, бути присутніми під час засідання суду з питання примусового продажу будинку. Програма візиту була дуже насиченою.

          Слід зазначити, що система судового виконання в Німеччині з невеликими змінами існує вже понад сто років. Її особливістю є те, що безпосереднє виконання судових рішень покладено на судових виконавців та рейсцфлегерів (чиновник судового відомства).
За рангом рейсцфлегер відноситься до чиновників так званого підвищеного рівня. Умовно всі чиновники в Німеччині поділяються на 4 рівня: молодшого, середнього (до них відносяться судові виконавці), підвищеного (рейсцфлегери), і вищого (судді).
Цікавим є те, що до повноважень рейсцфлегера відносяться в нашому розумінні суддівські функції, які стосуються примусового виконання судових рішень. Доволі часто в Німеччині першим заступником Президента суду є рейсцфлегер.
Що стосується судових виконавців то на них покладено безпосереднє здійснення примусового виконання рішення. Всього в Німеччині за штатом працює 4300 судових виконавців. Всі вони закріплені за дільничними судами і мають чітко окреслений територіальний округ.
Компетенція рейсцфлегерів та судових виконавців чітко визначена законодавством. Останнім часом відбувається збільшення повноважень судових виконавців щодо виконання судових рішень.

         Основним модератором заходів, які проходили під час відвідування Німеччини був пан Ханс-Отто Бартельс, Президент Суду землі у відставці (на фото третій зліва). Пан Бартельс пройшов шлях від судового виконавця до судді та Президента земельного суду.
Приватний виконавець Ляпін Дмитро Валентинович (на фото перший з права).

DSCN6876

+38 (067) 234-56-71
+38 (044) 594-80-87
01001 м. Київ,
вул. Михайла Грушевського, 10,
цокольний поверх
Замовити дзвінок
Маєте питання щодо виконання рішення?
Зв’яжиться з нами та отримайте відповідь.
Ви можете залишити заявку в будь-який час доби,
виконавець зв'яжеться з Вами з початком робочого дня.
×