Приватний судовий виконавець
Зворотний дзвінок - укр.

СТЯГНЕННЯ БОРГУ ЗА ВИКОНАВЧИМ ЛИСТОМ

Професійне виконання судових рішень

Ваше Ім’я *
Fill out this field
Номер телефону *
Fill out this field
Select an option
Fill out this field

Приватний виконавець Ляпін Дмитро Валентинович

Виконавчий округ міста Києва
Посвідчення приватного виконавця № 0008 від 30.05.2017 року

Швидко

Відкриття виконавчого провадження без жодних зволікань. Швидкий розшук та арешт майна боржника.

Ефективно

Працюю на результат. Для чого використовую тільки ефективні інструменти повернення боргів.

100% законно

Тільки законні дії по виконанню рішень судів.

Конфіденційно

Вся отримана в процесі праці інформація захищена від розголошення.

Вам необхідно повернути борг за виконавчим листом?

В такому разі, Вам слід звернутися до приватного виконавця.

Стягнення заборгованості за виконавчим листом

Безкоштовна консультація з питань виконання судових рішень

Попередній висновок про можливість стягнення боргу за виконавчим листом

Відкриття провадження одразу після звернення до судового виконавця

Гарантія конфіденційності інформації про стягувача та боржника

Вы в курсі справи 24/7

Висока зацікавленість в результаті

Ваше Ім’я *
Fill out this field
Номер телефону *
Fill out this field
Select an option
Fill out this field

Як повернути борг за виконавчим листом?

Швидко. Ефективно. Без зайвого клопоту.

01. Зверніться до приватного судового виконавця прямо зараз

02. Відкриття виконавчого провадження

03. Стягнення боргів

Хто виконає стягнення заборгованості за виконавчим листом

ПРИВАТНИЙ ВИКОНАВЕЦЬ

Дмитро Ляпін

22 роки юридичної практики

Працюю приватним виконавцем з 2017 року, посвідчення приватного виконавця № 0008 від 30.05.2017 року. З 2009 року адвокат. Спікер міжнародних конференцій.

Десятки постійних клієнтів

Я працюю так, щоб до мене звертались знову. Саме тому для мене дуже важливий позитивний результат нашого співробітництва.

Стратегічний підхід

Розробка індивідуальних стратегій у вирішенні складних завдань. Широкий інструментарій з особистого досвіду. Команда помічників.

Технологічність і швидкість роботи

Отримання максимального доступу до інформації про боржника. Використання найновіших підходів в роботі.

Запит на стягнення боргу за виконавчим листом

Відгуки клієнтів

Зверталися для відкриття виконавчого провадження. Все було чітко та швидко. Дмитро Валентинович справжній професіонал своєї справи.

Юрій

Дуже задоволені співпрацею з Дмитром Валентиновичем та його командою! Рішення суду виконано приватним виконавцем оперативно та в повному обсязі! Спасибі!

Алексей

Приношу подяку за продуктивну співпрацю та якісно виконану роботу.

Звернулась до Дмитра Валентиновича, остаточно та безповоротно розчарувавшись в інституті державних виконавців (затягування та повне ігнорування своїх обов’язків).

Дмитро Валентинович виконав рішення суду швидко, якісно та професійно. Завжди давав зворотний зв’язок, а на будь-які питання та звернення оперативно реагував і надавав вичерпні відповіді.

Завжди приємно співпрацювати із професіоналом своєї справи.

Влада

У кінці серпня 2018 р. зверталися до Дмитра Ляпіна для виконання рішення про стягнення 185 тис. грн. із фізособи. Повне виконання зайняло 18 робочих днів. Оперативно, ефективно та професійно! Дякуємо за роботу!

Андрій Тригуб

Хочеться відзначити професіоналізм у роботі як Дмитра Валентиновича, так і команди помічників! Окрема подяка за дотримання рівності сторін (опинилися у статусі боржника), неупередженість, оперативність у наданні кваліфікованих консультацій щодо мінімізації ризиків виключно у рамках правового поля. Дмитро Валентинович – людина слова та справи!

Анна

Питання та відповіді

По-перше, в суді який прийняв судове рішення потрібно отримати виконавчий документ, на підставі якого приватний виконавець зможе відкрити виконавче провадження.

По-друге, надіслати скан-копію Вашого документу для перевірки на електронну пошту або на месенджер. 

По-третє, за домовленістю встановлюється дата та час прийому в офісі приватного виконавця для заповнення заяви про відкриття виконавчого провадження та надання оригіналу виконавчого документа. 

Якщо заява про відкриття виконавчого провадження, подається представником стягувача, додається документ, що підтверджує його повноваження.

Слід зазначити, що у виконавчому провадження може бути тільки дві сторони – Стягувач та Боржник. На відміну від судового процесу, в якому можуть бути присутні декілька позивачів та/або відповідачів, треті особи тощо…

Так, можна, Приватний виконавець приймає до виконання виконавчі документи за місцем проживання, перебування боржника – фізичної особи, за місцезнаходженням боржника – юридичної особи або за місцезнаходженням майна боржника.

Виконавчі дії у виконавчих провадженнях, відкритих приватним виконавцем у виконавчому окрузі, можуть вчинятися ним на всій території України.

Відповідно до Закону України «Про органи та осіб які здійснюють примусове виконання рішення суду» винагорода приватного виконавця складається з основної та додаткової.

Основна винагорода приватного виконавця може бути встановлена у вигляді:

1) фіксованої суми, яка стягується після повного виконання рішення – у разі виконання рішення немайнового характеру 

2) 10 відсотків від суми, що підлягає стягненню, або вартості майна, що підлягає передачі за виконавчим документом.

За домовленістю Стягувача та Виконавця може бути визначений розмір додаткової винагороди, яку Стягувач сплачує виконавцю або за позитивний результат виконання рішення (наприклад, повернення заборгованості) або за певний результат проведення виконавчих дій (наприклад, тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України або здійснення примусового проникнення до житла боржника).

Основна винагорода стягується з боржника у визначених діючим законодавством України випадках. 

Додаткова винагорода сплачується Стягувачем у відповідності до умов укладеного договору між Стягувачем та Виконавцем.

Для організації та проведення виконавчих дій Стягувачем на окремий рахунок приватного виконавця сплачується авансовий внесок, який у подальшому повертається Стягувачу в першу чергу за рахунок стягнутих з боржника грошових коштів.

 До переліку необхідних витрат виконавчого провадження відносяться наступні: виготовлення та пересилання документів виконавчого провадження; послуги осіб, залучених до проведення виконавчих дій; проведення розшуку боржника, його майна; послуги перевезення, зберігання арештованого майна; банківські послуги при операціях з іноземною валютою; сплата судового збору; плата за користування за користування автоматизованою системою виконавчого провадження тощо.

Про використання авансового внеску виконавець готує звіт, в якому наводить перелік витрат виконавчого провадження, які було здійснено за рахунок авансового внеску, із зазначенням сум коштів, які було сплачено на фінансування кожної з витрат.

Ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження відбувається в офісі приватного виконавця по вулиці Михайла Грушевського, 10 (цокольний поверх) у спеціально визначений для прийому громадян день та час, а саме: по п’ятницям з 08.00 годин до 12.00 годин за попереднім записом. 

Право на ознайомлення мають сторони виконавчого провадження (боржник та стягувач) та/або їх представники. 

Ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження здійснюється у присутності приватного виконавця або помічника приватного виконавця, про що у виконавчому провадженні робиться відмітка із зазначенням дати ознайомлення та підпису особи, яка ознайомилася з матеріалами виконавчого провадження.

Також ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження можливий через систему АСВП (автоматична система виконавчого провадження) за умови наявності у особи, яка бажає ознайомились з матеріалами ідентифікатору доступу. Ідентифікатор доступу до матеріалів виконавчого провадження зазначається в Постанові про відкриття виконавчого провадження.

Стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника у національній та іноземній валютах, інші цінності, у тому числі на кошти на рахунках боржника у банках та інших фінансових установах. 

У випадку, коли стягненню підлягають кошти в національній валюті, а у боржника на рахунку виявлена іноземна валюта, виконавець зобов’язує фінансову установу продати протягом семи робочих днів іноземну валюту в сумі, необхідній для погашення боргу. Кошти, від реалізації валюти надходять на рахунок виконавця і тоді вже після розподілу спрямовуються стягувачові. Коли стягненню підлягає іноземна валюта, то виявлена валюта списується в звичайному порядку, а виявлена гривня підлягає реалізації на внутрішньому валютному ринку.

Відповідно до статті 49 Закону України «Про виконавче провадження» У разі якщо під час розподілу грошових сум стягнутої суми недостатньо для задоволення вимог стягувачів за виконавчими документами, кошти розподіляються виконавцем між стягувачами в такій черговості:

1) у першу чергу задовольняються забезпечені заставою вимоги щодо стягнення з вартості заставленого майна;

2) у другу чергу задовольняються вимоги щодо стягнення аліментів, відшкодування збитків та шкоди, завданих внаслідок кримінального або адміністративного правопорушення, каліцтва або іншого ушкодження здоров’я, а також у зв’язку із втратою годувальника;

3) у третю чергу задовольняються вимоги працівників, пов’язані з трудовими правовідносинами;

4) у четверту чергу задовольняються вимоги стягувачів за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, вимоги щодо збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та вимоги щодо податків та інших платежів до бюджету;

5) у п’яту чергу задовольняються всі інші вимоги.

Вимоги стягувачів кожної наступної черги задовольняються пропорційно розміру вимог окремого Стягувача.

Зв’яжіться з нами

Ваше ім'я *
Fill out this field
Email *
Будь ласка, введіть правильний email.
№ телефону *
Fill out this field
Fill out this field

Приватний виконавець

Ляпін Дмитро Валентинович

Виконавчий округ міста Києва
Посвідчення приватного виконавця № 0008 від 30.05.2017 року

Адреса:

info@executor.kiev.ua

Номер телефону:
Зворотний дзвінок - укр.

Блог приватного виконавця

Безкоштовна консультація з питань стягнення боргу за виконавчим листом.